Lipozómy

LIPOZOMÁLNA TECHNOLÓGIA

Čisto prírodný fosfatidylcholín je klasifikovaný ako lecitín, pričom pri tejto klasifikácii nejde o identifikáciu látky, ale o opis čistenia. Používame prírodný nehydrogenovaný slnečnicový fosfatidylcholín derivovaný zo slnečnicového oleja z Európy, ktorý nebol geneticky modifikovaný. Fosfatidylcholín podstupuje mnohostupňový proces čistenia bez použitia rozpúšťadiel a prechádza procesom filtrácie, aby sme dosiahli najvyššiu možnú úroveň čistoty.

Naše lipozómy, ktorých priemer je len 50 nanometrov, majú optimálnu veľkosť na vstrebávanie. Nepoužívame prísady zo sóje a naše príchute sú výlučne prírodné a vyznačujú sa vynikajúcou chuťou. Naše lipozómy sú prirodzene bezlepkové, neobsahujú alkohol, sú vegánske, a sú vyrobené z geneticky nemodifikovaných surovín.

Náš výrobný podnik je držiteľom certifikátu súčasnej správnej výrobnej praxe a sú v ňom uplatňované rovnaké hygienické kritériá a dokumentačné štandardy, akým podliehajú farmaceutické spoločnosti. Dôkladne si vyberáme dodávateľov každej zložky, všetky zložky sú testované v celosvetovo uznávanom laboratóriu. Voda vo výrobkoch je zaradená do kategórie ultračistej vody, ktorá prekračuje kritériá farmaceutickej triedy.

Náš výrobca je JEDINOU SPOLOČNOSŤOU, KTORÁ JE CERTIFIKOVANÁ ŠPECIFICKY NA VÝROBU LIPOZÓMOV.

ČO JE LIPOZÓM?

Lipozómy sú drobné bubliny mikroskopickej veľkosti s vonkajším obalom zloženým zo zdravých tukov a s dutým jadrom, ktoré obsahuje vodný roztok a je ho možné vyplniť množstvom rozličných látok, napríklad vitamínom C. Už dlho sme predpokladali, že vonkajšia vrstva lipozómu chráni vitamín C pred účinkom žalúdočných štiav a pečeňových enzýmov. V súčasnosti nám klinické štúdie naznačujú, že lipozómy podporujú vstrebávanie výživných látok, napríklad vitamínu C, a majú vynikajúcu účinnosť.