AVITA príbeh - Andrej Drahoš, osobný tréner odporúča

AVITA príbeh - Andrej Drahoš, osobný tréner odporúča

Kulturistike a cvičeniu sa venujem 4 roky a stále viac sa utvrdzujem v tom, že strava a doplnky výživy sú základom úspechu. Cvičenie tvorí asi len 30 %. Postupom času sa metódou pokus-omyl sám na sebe učím, čo najlepšie na telo funguje a čo telo potrebuje na progres a regeneráciu.

Tento rok som sa zúčastnil na Majstrovstvách Slovenska a Majstrovstvách sveta v naturálnej kulturistike. Súčasťou mojej prípravy je i podpora vo forme doplnkov výživy AVITA INTERNATIONAL, ktoré sú kvalitné, prírodné a mám s nimi niekoľkoročné pozitívne skúsenosti. Preto ich odporúčam i svojim klientom, rodine či známym.

Každodennou súčasťou je STRONG C 1000, ktorý podporuje spaľovanie tukov, a tiež chráni moju imunitu v náročnom období prípravy na súťaž. Céčko je známy antioxidant a je pre telo veľmi prospešné. Zvykol som si naň a užívam ho denne.

Keďže moja strava v období prípravy na súťaž obsahuje vysoký podiel podiel bielkovín, na zlepšenie trávenia po jedle užívam PROBIOTIC & FIBER. Po raňajkách ma nabudí a dodá potrebnú energiu. Tá mi občas pri náročnom dni v práci alebo období diéty chýbala a tieto výživové doplnky mi pomohli fungovať normálne, bez známok únavy.

Počas obdobia diéty užívam večer MINS & VITAMIN D. Tento prípravok veľmi dobre vplýva na podporu tvorby testosterónu a produkciu rastového hormónu. Keď nie som v období súťaženia, každodennou súčasťou môjho dňa je minimálne céčko a probiotiká od AVITY.

Či už je moje telo skúšané diétami a ťažkými tréningmi, alebo regenerujem a cvičím len pre radosť a udržanie kondičky, AVITA je každodennou súčasťou môjho dňa. Zdravie mám len jedno, preto si ho chránim a podporujem.

Andy Drahoš, osobný fitness tréner, Zdravé Moravce