3 unikátne vianočné darčeky od Avity

3 unikátne vianočné darčeky od Avity

Tempo posledných mesiacov v roku sa neustále zvyšuje. Kúpu vianočných darčekov si preto nenechávajte na poslednú chvíľu. Doprajte svojim blízkym pod stromček balíčky plné zdravia. Každý z našich vianočných prekvapení obsahuje produkty plné vitamínov a telu prospešných látok.

Aby vám nechýbala „Vianočná pohoda“

  • - Ashwagandha, 100 % extrakt z koreňa indického ženšena
  • - Aloe Vera & Enzymes, cmúľacie tablety na podporu trávenia s príchuťou zázvoru 
  • - Strong C 1000, 1 000 mg vitamínu C v jednej tablete

Pýtate sa, čo je Ashwagandha? Ide o vzácnu indickú bylinu, ktorá má niekoľko pozitívnych účinkov pre naše zdravie. Prispieva k optimálnej duševnej činnosti, podporuje koncentráciu, odstraňuje únavu, prispieva k duševnému zdraviu a relaxácii, odstráneniu stresu a pokojnému spánku.

obrazok_clanok-02.png

Balík "Vianočná pohoda" je doplnený o tráviace enzýmy s obsahom aloe vera. Tie upokojujú rozdráždené brucho, podporujú čistenie a detoxikáciu organizmu a majú príjemnú zázvorovú príchuť. Určite budú užitočné po Štedrej večeri!

Bonusom je veľmi potrebný vitamín C. Vysoká dávka Céčka znižuje mieru únavy a vyčerpania. A to nielen pred, ale aj po fyzickej a psychickej námahe. Takisto prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

„Zdravá rodina“ – základ spokojného života

  • - Liposomal Vitamin D3, vitamín D3 v tekutej forme s najvyššou vstrebateľnosťou
  • - Flax Omega 3, nenasýtené mastné kyseliny z ľanového oleja
  • - Probiotic & Fiber, výživový doplnok s obsahom probiotických baktérií a vlákniny

Vitamín D3 je silný antioxidant. Podporuje správne využívanie vápnika v našom tele. Lipozomálna forma vitamínu D3 je novou formou. Zabezpečuje takmer 100 % vstrebanie z tráviacej sústavy do krvného obehu. Pre ľudské telo je mimoriadne ťažké získať dostatočné množstvo vitamínu D3 len z bežnej stravy. Preto ho mnoho ľudí musí pravidelne doplňovať. Napríklad v podobe výživových doplnkov.

Kyselina alfa-linolénová a kyselina linolová abstrahované z ľanových semien prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Vitamín E zase slúži ako ochrana pred oxidačným stresom. To sú dôvody, prečo Flax Omega 3 najviac ocenia vaši starí rodičia.

Vedeli ste, že obranyschopnosť nášho tela sa začína už v hrubom čreve? Po vianočnej nádielke ťažkých jedál vám prídu vhod vitamíny podporujúce trávenie. Probiotiká a vláknina prispievajú k normálnej funkcii črevného traktu. A to ani zďaleka nie je všetko! Probiotiká totižto posilňujú prirodzenú imunitu organizmu.

„Tubus“ Moringa vás dostane do formy!

  • - 3 x 30 toboliek – 100 % sušina z listov rastliny Moringa Oleifera

Jej zlúčenina obsahuje v sebe vitamíny, minerály, omega 3,6,9 mastné kyseliny, proteíny, chlorofyl, dôležité stopové prvky, chlorofyl. Vďaka tejto syntéze si Moringa vyslúžila prívlastok superpotravina. Podobný mix živín nebol potvrdený v žiadnom inom prírodnom rastlinnom zdroji. Zabezpečuje správne fungovanie stoviek biochemických reakcií prebiehajúcich v našom tele.

Moringa dodáva nášmu organizmu prirodzenú obranyschopnosť. Jej pravidelné užívanie prispieva k tomu, že máme viac energie. S Moringou sa budete cítiť mladšie a vitálnejšie! Budete vyzerať omnoho lepšie, čo si určite všimne aj vaše okolie.

Pozor na zdravý životný štýl

Pri užívaní akéhokoľvek výživového doplnku musíte mať vždy na pamäti, že nenahrádzajú pestrú stravu ani zdravý životný štýl. Počas vianočných sviatkov by ste teda nemali zabúdať na pravidelný pohyb. Avita vám praje sviatky plné odpočinku, radosti a pohody. Bez stresu, pocitov ťažkého žalúdka a únavy!