Glutatión na zlepšenie plodnosti?

Glutatión na zlepšenie plodnosti?

Ak chcete mať dobré pohlavné hormóny, či už pre libido alebo plánujete mať dieťa, mali by ste si dať stanoviť a skontrolovať obsah živín v krvi u svojho lekára. Tak budete mať istotu, ktoré živiny potrebujete doplniť. Toto je rovnako dôležité pre mužov i ženy! Jeden z doplnkov výživy, ktorý môže prospieť všetkým, ktorí si chcú optimalizovať hladinu pohlavných hormónov je glutatión.

Glutatión je antioxidant, ktorý si telo vyrába samo. Nachádza sa v každej bunke, ktorú chráni pred zápalmi, toxínmi, voľnými radikálmi a patogénmi. Možno ho považovať za prirodzené detoxikačné činidlo ľudského tela.

Pretože je veľmi dôležitý pre ženy pri odstraňovaní zápalov a toxínov pred otehotnením, odporúčame ho užívať aj na zlepšenie plodnosti. Mali by ste uprednostňovať glutatión obalený v tukoch, ktoré zabránia jeho rozloženiu pri trávení a umožnia jeho prienik cez črevné steny. V našich lipozomálnych výrobkoch sa nachádza ako forma tuku slnečnicový lecitín.

Je to živina dôležitá pre mozgovú činnosť a celkové zdravie. Niektorí ľudia cítia po konzumácii lecitínu zlepšenie duševnej činnosti, možno aj preto, lebo zvyšuje hladinu excitačného neurotransmitera acetylcholínu. Glutatión je tiež vhodný pre mužov na podporu erekcie a navyše priaznivo pôsobí na proces starnutia a podporí vám imunitu!

Užívať ho môžete napríklad pred spaním alebo kedykoľvek počas dňa.

Denná dávka je 4 ml, t.j. balenie 120 ml vám vystačí na jeden mesiac.

Doplnky výživy nenahrádzajú pestrú stravu a zdravý životný štýl.

Najsilnejší antioxidant - Glutation
Najsilnejší antioxidant - Glutatión

Vyskúšajte glutatión v najúčinnejšej tekutej forme.

TERAZ LEN ZA 18 €

Naše výživové doplnky zaručujú vysokú kvalitu a čistotu ich jednotlivých zložiek, vzájomnú synergiu a funkčnosť. Portfólio výrobkov nie je nemenné, ale pružne reaguje na celosvetové i odborné trendy a riadi sa potrebami trhu.

0% ALKOHOLU

VEGÁNSKE

BEZLEPKOVÉ

BEZ OBSAHU SÓJE

0 % CUKRU

NON GMO