Pribaľte si do cestovnej lekárničky naše PROBIOTIKÁ a TRÁVIACE ENZÝMY a strávte LETO bez problémov

Pribaľte si do cestovnej lekárničky naše PROBIOTIKÁ a TRÁVIACE ENZÝMY a strávte LETO bez problémov

Tešíte sa na dovolenku? Na pobyt v cudzích krajinách?  Na nové zážitky? 
Radosť a optimizmus  z vás však veľmi rýchlo vyprchá, keď váš tráviaci systém začne protestovať proti zmene stravy (návštevy exotických krajín), proti nepravidelnej, často suchej strave (veď načo strácať čas, keď slniečko a voda láka), či narýchlo opláchnutému ovociu. Tráviace ťažkosti, hnačky, zápchy, toxikácia organizmu sú pri cestovaní a ochutnávaní cudzokrajných špecialít bežné. Našťastie máte možnosť svoj organizmus podporiť.
Pribaľte si do cestovnej lekárničky naše probiotiká a tráviace enzýmy a strávte leto bez problémov.

PROBIOTIC & FIBER dodáva telu najdôležitejšie zložky priaznivej bakteriálnej mikroflóry – živé baktérie, probiotiká a súčasne komplex vlákniny- prebiotiká, čím zároveň výrazne podporuje očistu tela a pomôže tak pri problémochs nepravidelným vyprázdňovaním.

probiotic-fiber.jpg
PROBIOTIC & FIBER

Výživový doplnok s obsahom probiotických baktérií a vlákniny.

Predajná cena: 11.90 €

ALOE VERA & ENZYMES obsahuje celú škálu enzýmov potrebných na natrávenie jednotlivých zložiek potravy, výťažky z listov Aloe vera barbadensis a zázvoru, čím môže podporiť bezbolestné trávenie a zároveň tak odstráni nadúvanie a iné nepríjemné pocity v žalúdku.

aloe-vera-enzymes.jpg
ALOE VERA & ENZYMES

Cmúľacie tablety s príchuťou zázvoru na podporu trávenia, metabolizmu, sacharidov tukov a sacharidov. Podporuje imunitný systém.

Predajná cena: 11.90 €


Prajeme vám krásne letné dni :-)

Výživové doplnky nenahrádzajú pestrú stravu a zdravý životný štýl.