Túžba pomáhať a podeliť sa o svoje poznanie

happy_family.jpg

Sme tu preto, aby ľudia mohli byť vo väčšej fyzickej a psychickej pohode.


spojenie_tradicie_a_inovacie.png

SPOJENIE TRADÍCIE A INOVÁCIE

peter.png

Za zrodom AVITY sa skrýva úspešný slovenský podnikateľ a investor, Peter Krištofovič.

Súčasný moderný spôsob života a jeho rýchle tempo, v kombinácii so zhoršujúcim sa životným prostredím a nevhodnou stravou, kladú čoraz vyššie nároky na fyzickú a psychickú zdatnosť každého človeka.

Veľká časť ľudí na celom svete by sa pritom mohla tešiť oveľa väčšej vitalite, energii a pevnému zdraviu jednoducho aj vďaka tomu, že zlepší svoje stravovacie návyky. Správna a plnohodnotná výživa je jednou z najlepších investícií pre dosiahnutie trvalého zdravia a dlhého a spokojného života. To, čo v živote robíme, sa odráža v našej budúcnosti. Organizovaním odbornej zdravotníckej osvety chceme prispievať nielen k zmene stravovacích návykov, ale i celkovému životnému štýlu čoraz väčšieho počtu ľudí.

Našou prioritou je prinášať vám len tie najkvalitnejšie produkty. Starostlivo dbáme na prírodnú čistotu surovín aj ich kvalitné spracovanie.

Na výrobu všetkých našich výživových doplnkov sa využívajú najkvalitnejšie prírodné suroviny a sú vyvinuté na základe najnovších výsledkov vedeckého výskumu v oblasti lekárstva a nutričných doplnkov i prírodného liečiteľstva. Zárukou ich maximálnej bezpečnosti a kvality je aj skutočnosť, že systematicky sledujeme svetové inovácie v segmente starostlivosti o zdravie ľudí a dodržujeme podmienku, ktorá je pre nás zásadná - nezávislosť a partnerstvo výhradne s renomovanými výrobcami prírodných produktov disponujúcimi certifikátmi svetovej kvality.

Všetky naše produkty sa vyrábajú pod kontrolou Štátnej agentúry pre výživu a liečivá (FDA) a sú certifikované v Európskej únii. AVITA poskytuje na kvalitu svojich produktov stopercentnú záruku. Je ich exkluzívnym producentom, importérom a distribútorom.

photo-mf-sm-2.jpg

MODERNÉ TECHNOLÓGIE

photo-services1.jpg

PRECÍZNA KONTROLA A DVOJITÁ FÁZA TESTOVANIA